Korduma kippuvad küsimused

Milline on sinu stiil?

Usun, et minu käekiri on romantiline ja helge. Fotode stiililt olen pigem soojamate toonide austaja. Tahan, et teie pulmapildid jutustaksid teie pulmapäeva loo ja annaksid edasi kõik vahetud ja siirad emotsioonid sellest tähtsast päevast. Pööran suurt rõhku ka detailidele.

Mitu fotot me saame?

Suuresti sõltub fotode arv päeva pikkusest, tegevuste hulgast ja külaliste arvust. Täispika päeva korral jääb fotode arv tavaliselt vahemikku 600-900.

LISAINFO

Kõik sessioonil tehtud fotod on kaitstud autoriõiguse seadusega ning mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Erinevates meediakanalites kasutamise korral tuleb viidata fotograafile.

Fotograafil on õigus tehtud töid avaldada oma kodulehel www.mrllprn.com, sotsiaalmeedia lehekülgedel ning vajadusel erinevates turundusmaterjalides, kui pole kokku lepitud teisiti.

Kuidas pildid minuni jõuavad?

Teieni jõuab kaunilt kujundatud veebigalerii külalistega jagamiseks. Galerii sisaldab veebisuuruses fotofaile ja originaalmõõdus fotofaile, mis suuruselt sobivad paberfotode tellimiseks fotopoes, fotosuurendusteks, fotoraamatu koostamiseks jms.

Millise ajaga peame arvestama piltide valmimisel ?

Pulmapidude kõrghooajal (maist kuni septembrini) tuleks arvestada u 6 nädalase ooteajaga. Muudel kuudel aastas võite oma galerii valmimist oodata 4 nädalat. Aga et ootamine poleks raske, saate paar päeva peale pulmapidu 10 teaser fotot.

Kas me võiksime kohtuda enne tähtsat päeva?

Aga muidugi!

Kas sul on kaasas tagavaratehnika ?

Alati!